Hakkımızda

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat hizmetinde birinciyiz.

EVDEN EVE NAKLİYAT GÜVENLE TAŞIYORUZ, İŞİMİZİ SEVİYORUZ

Evden eve Nakliyat firmaları içinde tercih edebileceğiniz, nakliyat hizmetini en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde alabileceğiniz 1986’dan bu yana bu sektörde referansları ve güvencesiyle hizmet veren Balıkçıoğlu Evden Eve Nakliyat.

https://www.balikcioglunakliyat.com/

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLK ÖNCELİĞİMİZDİR

Balıkçıoğlu nakliyat olarak Nakliyat  hizmetinde bizim için önemli olan ilk şey  müşteri memnuniyetidir. Ev taşıma hizmeti bittikten sonra gülerek ve memnuniyetle ayrıldığımız her ev, her şehir ve her müşterimiz bizim için en büyük motivasyon kaynağıdır iftahar sebebidir.

 

GÜVENLE TAŞIYALIM…

Balıkçıoğlu nakliyat olarak şirketimizin asıl hedefi, şehirler arası taşımacılıkta, evden eve nakliyatta kalitesi ve uygun fiyata  nakliyesi ile ilk  tercih edilen ve en çok tavsiye edilen nakliyat firması olarak güvenle size hizmet vermektedir.

 

BALIKÇIOĞLU NAKLİYAT OLARAK HANGİ HİZMETLERİ VERİYORUZ?

  • EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ
  • ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT HİZMETİ
  • ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT HİZMETİ
  • ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETİ
  • EŞYA PAKETLEME,AMBALAJLAMA
  • İŞYERİ TAŞIMA NAKLİYAT HİZMETİ
  • OFİS TAŞIMA NAKLİYAT HİZMETİ
  • BÜRO TAŞIMACILIK HİZMETİ

Bugün ve yarın için evinizi güvenle taşıyabileceğiniz, ailenizin firması olmak adına verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetiyle sizlerleyiz. siz değerli müşterilerimiz için her zaman en kaliteli hizmetleri vermek için uğraşıyoruz ve sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapmaktayız. Evdeki bütün eşyalarınız en iyi ve özenli bir şekilde A dan Z ye paketlemesini yapmaktayız. İstanbul merkezli firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi ekiplerle hizmet sağlamaktadır. Ev eşyaları ev sahipleri için çok değerli parçalardan oluştuğunun bilincinde olarak ev sahiplerine daha deneyimli ve alanında taşıma nakliye eğitimi almış personellerimizle ile hizmet vermekteyiz. Bununla beraber bünyemizden hizmet aldığınızda tüm eşyaların kurulumunu da deneyimli personellerimiz yapmaktadır.

Artık günümüzde taşınma işlemi kabus olmaktan çıkıyor. Bu hizmeti veren firmalar artık Türkiye’nin her yerine her bölgesine hizmet vermekte olup en güvenilir nakliye için firmamızdan destek alabilirsiniz. Nakliye firması konusunda bir karara vardığınızda konu ise nakliye işleminde ödenecek olan ücrettir. Bu konuda da firmamız siz değerli ev sahiplerine oldukça uygun bir fiyatlarda kaliteli hizmet sunar.

Hemen Ara