Depolama Hizmeti

DEPOLAMA HİZMETİ

Depolama hizmeti son yıllarda Türkiye genelinde tercih edilmeye başlanmıştır. Güvenilir bir depo bulmak her müşterinin isteyeceği bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacı biz en iyi şekilde karşılıyoruz. İlk başta yapmanız gereken bize ulaşıp bu hizmeti almak istediğinizi söylemektir. Daha sonra biz ihtiyacınız olan depolama hizmeti için size gereken bilgilendirmeleri yaparız. Bilgilendirme yapıldıktan sonra ev eşyalarınızın en iyi şekilde taşınması için gerekenleri size anlatırız. Anlattığımız eşya taşıma hizmeti evinizdeki eşyaların ne şekilde alınacağıdır. Aldığımız eşyalar en iyi şekilde nasıl taşınması gerekiyorsa o şekilde taşınır. taşınma ve depolama hizmeti için gereken ambalajlamaların hepsini yapıyoruz. Bu ambalajlama eşyalarınızın hem taşınmada hem de depoda muhafazasında önemli rol oynar.

 

Söz konusu müşterilerimizin endişelendiği bazı konular mevcut. Bu konulara dan biri eşyaların depoda zarar görüp görmeyeceğidir. Bu endişelerini tabi ki de anlayışla karşılıyoruz. Bizim firmamız bu endişeleri kesinlikle ortadan kaldırıyor. Depolarımız son derece güvenlikli ve ferahtır. Eşyaları sizden alırken  2 kat balonlu patpat ile üzerinden geçmekteyiz. Böylelikle eşyalarınız depomuzda kaldığı sürece zarar görmemektedir. Depolandığı süre zarfında eşyalarınız sık sık kontrol edilmekte ve depomuzda 7/24 kamera ile izlenmektedir. Bize emanet edilen eşyalar kendi malımızmış gibi kendi malımızı korur gibi depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Emanetiniz emanetimizdir. Ayrıca depolarımızda eşyanızın başına gelebilecek her türlü olaya karşın sigortamız mevcuttur.

 

Küçük ölçekli dağıtım merkezi ürünlerinizi Ev ve Ofis eşyalarınızı fuar ekipmanlarınızı mevsim farketmeksizin Depo kutunuzun anahtarı size teslim edilir. İstediğiniz zaman eşyalarınızın içinden gereken eşyaları alabilirsiniz.

 

 

Depolama
depolama hizmetimiz mevcuttur .

söz konusu güvenli bir hizmet ise Balıkçıoğlu nakliyat eşyalarınızı en güzel şekilde depolar. Günümüzde önemle tercih edilen bu hizmet firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Artık eşyalarınızın saklanıp korunması bizim firmamızın görevi içerisine girer. Ev eşyalarınızın depolanması ve kişisel eşyalarınızın depolanması artık çok kolay . Eşyalarınız adresinizden alınıp en iyi şekilde paketlendikten sonra depolarımıza götürülmektedir. Aynı şekilde istediğiniz zaman evinize getirilir. Söz konusu transfer ve teslimatsa firmamız bu konuda çok hızlıdır. Hemen bizi arayın eşyalarınızı depolayalım.

Hemen Ara