trende

EVDEN EVE NAKLİYAT

15.12.2020
785
Yerli Üretim
800 ₺
EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, tüm ev ofis villa eşyalarınızı talep edilen adreslere götürmektedir. Götürdükten sonra size teslim etmektedir. Hızlı teslimat sağlamaktadır. Ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan eşya modelleri; alanında deneyimli ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca söz verilen süreler içerisinde siz ait tüm eşyalarınızı yeni adreslere götürülmektedir. Herhangi bir sorun yaşanması engellenmektedir. Evden eve nakliyat firması olarak, müşterilerimizi memnun etmek için ekonomik fiyatlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Talep edilen rakamlar piyasa şartlarına göre oldukça düşük fiyatlardır. Ödeme noktasında da kolaylıklar sağlıyoruz. Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Buna ek olarak tüm ürün modellerini, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan metotlar ile taşımaktayız.

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ NEDİR ?

İnsanlar yaşamları boyunca çeşitli yerlere taşınmak durumunda olabilir. Bu taşıma ihtiyaçları için çeşitli araştırmalar yaparlar. Yaptıkları araştırmalar ile en kaliteli evden eve nakliyat hizmetini ararlar. Evden eve nakliyat hizmeti bunun gibi ihtiyaçlardan kaynaklanır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda evden eve nakliyat hizmeti ortaya çıkmıştır. Firmamız ise sizlerin bu ihtiyacını karşılamak için kurulmuştur. Kaliteli güvenilir ve sigortalı bir hizmet vermekteyiz. Firmamız, tüm eşyalarınızı sağlam bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözümler geliştirmektedir. Masalar, sandalyeler, koltuklar, beyaz eşyalar ve diğer mobilyalar, dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz.

MÜŞTERİ ODAKLI PROFESYONEL EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Değişen şartlara göre yeni konşimento düzenleyen firmalar, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Çözüm üreten nakliye firmaları, eşyalarını en ince ayrıntısına kadar paketlemenin her adımını başarıyla takip etmektedir. Dilerseniz firma çalışanları eşyalarınızın ambalajının tüm detaylarını sizin için tasarlayacaktır. Eşyalarınızı taşımadan önce sigortalayan nakliye firmaları güvenli hizmet ilkesini benimsemiştir.

İSTANBUL ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Usta marangozlar sayesinde demonte eşyalarınız İstanbul Asansörlü Taşıma ile katlara istenilen yüksekliğe kolaylıkla taşınabilmektedir. Kırılma ve hasara karşı mükemmel koruma sağlayan taşıma kayışları, taşıma sırasında yüksek düzeyde konfor sağlar. Montajı yapılacak eşyalarınız yeni evinize özenle yerleştirilerek kullanıma hazır hale getirilir. Hiçbir şeye dokunmadan rahatça hareket edebilirsiniz. Kullanışlı ve hızlı Eşyalarınızın zarar görmesine karşı sigortalı çalışma imkanı sunan çalışanları olan nakliye şirketleri, taşınmanın ciddi bir mesele olduğunun bilincinde olan nakliyeciler, önce eşyalarınızın bir listesini yaparak işe başlar, sonra eşyalar kategorilere ayrılır Paketleme seçenekleri Kırılgan ve kırılabilir eşyalar önceden belirlenmiş bir şekilde paketlenir. Taşımacılık konusunda eğitimli personel bu anlamda titizlikle hareket etmekte, müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan taşımalarda öncelikle her iki tarafın memnuniyeti korunmaktadır.

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ NASIL YAPILIR ?

Taşınmaya karar verdiyseniz iyi bir araştırma yapmalısınız, firma ile anlaştıktan sonra nakliye hizmetini alacaksınız, size sadece sözleşme şartlarına göre evinizi taşımak kalıyor, araç adresinize ulaşacak. belirtilen tarih ve saatte taşımayı gerçekleştirir. Eşyalarınız sözleşme şartlarına uygun olarak taşınır. Kurulum ve sökme içeren bir düzenlemeniz varsa eşyalarınız belirtilen saatte indirilip evinize taşınacaktır. Sözleşmenizde montaj yer alıyorsa, taşınma işleminizin yorulmadan gerçekleştirilebilmesi için, eşyalarınız çıkarıldıktan sonra da montaj planlanır.

EVDEN EVE NAKLİYAT DA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Taşınma sürecinde dikkat edilmesi gereken ilk şey hizmetin alınacağı firmadır. Bu işi yapan birçok firma var. İstanbul’da kapıdan kapıya nakliyat firması aradığınızda en iyileri karşınıza çıkacaktır. Hizmet alacağınız firmayı seçtikten sonra anlaşma kısmı oldukça önemlidir. Daha sonra sorun yaşamamak için demontaj ve montaj dahil olmak üzere üzerinde anlaşılan fiyat dikkate alınmalıdır. Taşınma tarihi ve saati netleştirilmeli ve sözleşmeye eklenmelidir. Taşımayı gerçekleştirecek aracın plaka numarası ve sürücü numarası alınmalıdır Evet mümkün, sigorta tercih edilmelidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
mazlum beğbağa
mazlum beğbağa
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA