trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Balıkçıoğlu Nakliyat
Balıkçıoğlu Nakliyat
BALIKÇIOĞLU NAKLİYAT

Evden eve nakliyat hizmetleri söz mevzusu olduğunda uluslar arası kalite standartlarının üzerinden bir nakliyat hizmeti sunabilen firmamız; sektörde en iyi marka olmayı başarmıştır. Hem İstanbul’da bununla birlikte ülkemizin her kentinde profesyonel bir şehirler arası evden eve taşıma hizmetini sunabilme kabiliyetine haiz olan firmamız; yüzde yüz satın alan memnuniyetini gözetmektedir. Şehir içi evden eve taşıma hizmetini mükemmel kalitede sunabilen firmamız; en yeni teknolojik ve yenilikçi donanımlara sahiptir. Sigortalı ve kaliteli hizmet bizim için çok önemlidir.

Sadece bu kadar mı sizce ? Normal olarak ki Hayır daha fazlası var! Eşya depolama hizmetleri ve asansörlü nakliyat hizmetlerini de başarılı bir halde sunabilen firmamız; kalite standartlarını her geçen gün yükseltmektedir. Asansörlü taşıma hizmetlerini ustalaşmış bir anlayışla sunabilen firmamız; hizmet yelpazesini her geçen gün genişletmektedir. İleri teknolojik cihazlarla donatılmış araç filomuzla; sizleri mükemmel bir evden eve taşımacılık hizmetiyle buluşturan firmamız; son derece titiz bir çalışma sistemine de haiz olmaktadır. Sigortalı taşımacılık alanında da tam anlamıyla profesyonel bir hizmeti sunabilen firmamız; garantili bir taşımacılık hizmetini de sizlerle buluşturmaktadır. Yenilikçi ve değer katan bir anlayışa haiz olan firmamız 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Çözüm Ortağınız
  • Eşyalarınızı en güvenli bir şekilde Balıkçıoğlu nakliyat ile taşıyın
  • Aklınızda hiçbir sorun kalmasın.
  • İçiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıtın.
  • Teslimatınız en iyi ve en hızlı şekilde gerçekleştirelim

Misyonumuz

Firmamız taşımacılık sektörüne ihtiyaç duyan müşterilerinin istek ve gereksinimlerini en iyi şekilde anlayarak eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlarız ve yenilikler üretiriz. Yeniliklerle hedeflerine ulaşan firmamız hizmetlerini sorunsuz bir şekilde sunmaya devam etmektedir. memnun müşterilerle yerine getiriyoruz. Müşterilerimizin işini kendi sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Bu anlayıştan yola çıkarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Misyonumuz, taşımacılık sektöründe mükemmel ve kusursuz hizmet sunarak profesyonelliği yakalamak ve sürdürmektir. Yaptığımız her anlaşmada müşterilerimize söz veriyoruz. Açık sözlerimizi tam olarak yerine getireceğimize söz veriyoruz. Verdiğimiz sözleri yerine getirerek, işin sonunda kusursuz, kusursuz sonucu sizlerle paylaşıyoruz. Şehir içi, yurt dışı ve yurt dışı hizmetlerimizde kendimizi ve çalışanlarımızı her zaman geliştirmeye özen gösteriyoruz. Nerede durduğumuzu söylemek yerine her gün bir adım daha ileri gidiyoruz, müşterilerimize karşı her zaman dürüst, şeffaf, doğru ve tutarlı olmayı tercih ediyoruz. Dürüst şeffaflık sayesinde güven temelinde büyük işler başarıyor, ekip ve kurumun ortak performansına özen gösteriyor, ekibimizle el ele çalışarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz

Şehir içi, şehir dışı ve uluslararası taşımacılık sektöründe bireysel ve kurumsal başarıyı sağlamak Taşımacılık sektöründe yenilikçi, başarı odaklı hizmetlerin mimarı olmak Taşımacılığın başarısı yılların tecrübesine ve profesyonel çalışmaya bağlıdır. Deneyimli ve bilgili çalışanlarımızın düzenli eğitimleri ile en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Hizmet sunumunda liderliğimizi koruyoruz Ulusal ve uluslararası taşımalarımızı sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz Sektörde yıllardır faaliyet gösteren firmamız, geliştirilmekte olan teknolojik cihaz ve malzemeler ile yenilikçi bir yapı oluşturmayı hedeflemektedir. müşterilerin ulaşım sektörü vizyonunu olumluya dönüştürmek. Taşımacılık sektöründeki sorumluluğumuzun bilincinde olarak, daha iyisini yaratmak ve dünya çapında sunduğu hizmetleri güzelleştirmek için yeni yatırımlar yapmak. Müşterilerimize en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmak ve onları mutlu etmek için yıllardır verdiğimiz hizmetleri ulaşımda sosyal hizmet geliştirme ile güzelleştirmek.

Whatsapp
mazlum beğbağa
mazlum beğbağa
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA