trende

ULUSLARARASI NAKLİYAT

15.12.2020
491
ULUSLARARASI NAKLİYAT

Uzun bir tatilden sonra eve geri mi dönmek istiyorsunuz? Belki de öğrencisiniz ve artık yanınızda götürdüğünüzden çok daha fazla ev eşyanız veya kişisel eşyanızın olduğunu fark ettiniz. Havayolları şirketine kabarık daha fazla eşya taşıma ücreti ödemek yerine çok daha uygun fiyatlarla sunduğumuz evden eve teslim, eşya taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. BALIKÇIOĞLU NAKLİYAT eşyalarınızı evinizden alarak, dünyanın dört bir tarafına teslim eder.

BALIKÇIOĞLU NAKLİYAT Avrupa’nın her tarafına teslimat yapmakta, eşya nakliyesi konusunda deneyimli ve profesyonel olan özel ekibimiz sizlere her zaman en uygun en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimizin bu hizmetlerimizden yararlanması için bizi araması yeterlidir.

Uluslararası Eşya Taşıma Servisi
Eşya taşımacılığı hizmetlerimizde göndericilerin karton kutu ihtiyacını ücretsiz olarak firmamız tarafından karşıladığımız gibi eşyalarınızı dünyanın her yerinden, ekstra bir ücret talep etmeden teslim alıyoruz. Teslim aldıktan sonra sizlere ulaştırıyoruz. Hemen bizi arayın.

Eşya Taşıma Ücreti
Eşya nakliyesinde bütçe dostu fiyatlarla , çok daha hızlı iletim yapılan eşya taşımacılığı ve kurye gönderim hizmetleri veriyoruz. Uygun fiyatlar sunmanın da ötesinde eşyalarınızı zamanında adrese teslim edileceğini garanti ediyoruz. Daha fazla bilgi için Balıkçıoğlu nakliyat firmamızdan fiyat alabilirsiniz

Ev Eşyası Taşıma
yıl sonunda evinizi mi taşımanız gerekiyor? Farklı bir ülkede ikamet ettiniz ve artık eve dönme zamanı geldi. Belki de yeni bir ülkede, yepyeni bir yaşama başlamak istiyorsunuz. Peki, tüm bu ev eşyalarıyla ne yapacaksınız? İşte burada Balıkçıoğlu Nakliyat devreye gidiyor, evden eve taşıma hizmetleriyle tüm eşyalarınızı Avrupa’nın her yerine, uygun ücretlerle taşıyor.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
ULUSLARARASI NAKLİYAT
ULUSLARARASI TAŞIMA İŞLEMLERİNİZİ İÇİN BİZE ULAŞIN.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
mazlum beğbağa
mazlum beğbağa
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA